Pani pedagog - Beata Szela 

Godziny pracy:

 


Rok szkolny 2017/2018:

 

"Akcja Przerwa" prowadzona przez pedagoga szkolnego i klasę 3b wraz z
wychowawcą Panią M. Płatek. Akcja ma na celu wykształcenie u dzieci
spędzania wolnego czasu w sposób zorganizowany.

   

    

 

Zwyciężczynie ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego
"Na skrzydłach przyjaźni" w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł":
Kinga Matuszewska z kl. 5b oraz Faustyna Brzostowska i Martyna Koczela
z klasy 5a. Serdecznie gratuluję dziewczyny!!!

 

W obecnym roku szkolnym 2015/2016

zostały zorganizowane następujące akcje:

  

   

    

Przedstawienie profilaktyczne "Z całej mocy, Stop Przemocy"

przygotowane przez uczniów klas 4 z klubu "Pomocniczek"

działających w sekcji aktorskiej.

 

    

    

 

Klub "Pomocniczek" i uczniowie z klasy 6 należący do sekcji "Pierwsza pomoc" przeprowadzili razem z pedagogiem dla klas 1 warsztaty z pierwszej pomocy w ramach programu "Ratujemy i uczymy ratować" organizowanego przez WOŚP.

 

 

Akcja "Przerwa".

Warsztaty integracyjne z uczniami klasy 5 z Pstrągowej i klasy 5b w ramach współpracy międzyszkolnej.

Akcja: "Bijemy rekord w resuscytacji krążeniowo-oddechowej" - 16.10.2015 razem z WOŚP - pozyskaliśmy 75 apteczek pierwszej pomocy.

Akcja charytatywna "Szarlotka" we współpracy z Panią M.Prucnal, Panią E.Lalik i klasą 5b - wsparcie dla naszej Patrycji.

 


W obecnym roku szkolnym 2014/2015

zostały zorganizowane następujące akcje:

 

- Warsztaty "Warto zostać tłumaczem języków obcych- japońskiego", które odbyły się w dniu 11.03.2015r, poprowadziła je Pani Barbara Wilk, w ramach projektu: "Wzrastanie poprzez działanie".   

         

- Akcja "Czapka Mikołajkowa"- akcja uczniów klas 5- polegała na wprowadzeniu świątecznej atmosfery wśród wszystkich uczniów naszej szkoły poprzez założenie gadżetów świątecznych.

- Akcja "Przerwa inaczej"- akcja uczniów klas 5- miała na celu wykształcenie umiejętności cichego spędzania przerwy wśród uczniów klas 1-3. Uczniowie pełnili dyżury podczas przerw nosząc znaki wskazujące jak należy się zachować oraz specjalne kamizelki odblaskowe. Ponadto w sali nr 8 uczniowie mogli odpocząć słuchając muzyki poważnej.

Akcje zorganizowane we współpracy z Panią M. Prucnal, które przygotowywała wszystkie elementy dekoracyjne dla uczniów: - Akcja "Wielkie kartkowanie"- Uczniowie klas 4 mogli wykonać kartki świąteczne dla swoich najbliższych z okazji świąt

- Akcja "Zakładka dla babci i dziadka"- akcja dla uczniów klas 4, którzy wykonywali zakładki dla swojej babci lub dziadka.

- Akcja "Kartko-kwiatki"- uczniowie wykonywali kartki z okazji "Dnia Kobiet".

- W ramach projektu: "Wzrastanie poprzez działanie" odbyły się warsztaty z gry w golfa z Panią mgr Dorotą Gołojuch, podczas, których uczniowie mieli możliwość poznania teoretycznego i praktycznego tego sportu.     

- Pedagog mgr Beata Szela przeprowadziła warsztaty pedagogiczne na temat: integracji, komunikacji, motywacji, życzliwości, szacunku i zaufania z rodzicami i uczniami klasy 4a we współpracy z wychowawcą klasy mgr Anną Szlęzak.      

 

- warsztaty "Warto zostać"- spotkanie z Panią Iwoną Nierodą- Zdobywczyni tytułu zawodowej Mistrzyni Świata i zawodowej międzynarodowej Mistrzyni Polski w Kickboxingu w formule Low Kick, wielokrotna Mistrzyni Polski seniorów w formule Low Kick oraz K-1 Rules w kategorii do -56 kg. Od 2007 r. zawodniczka Kadry Narodowej w Kickboxingu i z Panem Krystianem Herbą- trialowiec, skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na świecie i do niego w tej konkurencji należy ustanowiony w Melbourne (Australia) Rekord Guinnessa.      

- zajęcia z pedagogiem - mgr Beatą Szelą - Przeciwdziałanie agresji w szkole.       

- konkurs plastyczny w kampanii: "Zachowaj Trzeźwy umysł"- zdobywczyni nagród: Joanna Lepak kl. 3c

 oraz Kinga Matuszewska kl. 2b i Olga Soboń kl. 2b 

 

W roku szkolnym 2013/2014

zostały zorganizowane następujące akcje:

 

- „Cicha przerwa”- uczniowie starali się spędzać przerwę w cichy sposób stosując się do znaków informacyjnych, które tworzyli uczniowie z klubu „Pomocniczek”.

- „Pomysłowa przerwa”- uczniowie podczas przerw wypełniali zadania zamieszczone na znaku czerwonym, który był opracowany przez uczniów z klubu „Pomocniczek”.

- „Bicie rekordu z resuscytacji krążeniowo- oddechowej”- dołączyliśmy do WOŚP i razem z innymi szkołami z całej Polski pobijaliśmy rekord w udzielaniu pierwszej pomocy. Otrzymaliśmy podziękowania od Jurka Owsiaka  i nagraliśmy film na http://youtu.be/R54af4Cb9Cc

- „Zakręcona akcja”- w dalszym ciągu zbieramy nakrętki dla Krzysia.

- „Taneczne przerwy”- uczennice z klubu „Pomocniczek” stworzyły własną choreografię i podczas długich przerw przedstawiają pokazy taneczne dla klas 1-3.   

- „Sportowe przerwy”- chłopcy z klas 4-6 oraz uczniowie z klas 1-3 mają możliwość gry w tenisa stołowego podczas długich przerw.

Wkrótce:

- akcja: „Tydzień ciszy”

- warsztaty z pierwszej pomocy w ramach programu: „Ratujemy i uczymy ratować” dla klas 1.

  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner