Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021 --> link
- Faustyna Brzostowska- Laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii, opiekun pani Justyna Trzeciak
Laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii, opiekun pani Joanna Rak
- Julia Dudek- laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego, opiekun pani Justyna Stachura
- Kamila Kucharzyk- Finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii, opiekun pani Teresa Fąfara
Laureatka w konkursie recytatorskim. Polska poezja religijna, opiekun pani Justyna Stachura
- Maciej Złotek- Laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii, opiekun pani Joanna Rak
- Tymoteusz Ziobro- Laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego, opiekun pani Natalia Szela
W tegorocznej edycji |
|
Wiktor Materna kl.1c - kategoria Żaczek Pizło Kacper kl.4a - kategoria Maluch Oliwa Antonina kl.5b - kategoria Beniamin Gratulujemy! |
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020
Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty.
W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie uzyskali bardzo znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych.
Faustyna Brzostowska klasa VIIa- laureatka wojewódzkiego konkursu z historii (pierwsze miejsce w województwie), opiekun Justyna Trzeciak.
Joanna Oślizło klasa VIIa- laureatka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak.
Katarzyna Kawa klasa VIIIa - laureatka wojewódzkiego konkursu z geografii, opiekun Teresa Fąfara.
Julia Moskwa klasa VIIIa- finalistka wojewódzkiego konkursu z chemii, opiekun Joanna Rak
Sylwia Sanecka klasa VIIb- finalistka wojewódzkiego konkursu z j. polskiego, opiekun Anna Oliwińska- Wacko
Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom
Życzymy wytrwałości w dążeniu do celu oraz kolejnych sukcesów w uczniowskich wędrówkach po fascynującym świecie wielkiej nauki. Niech zawsze towarzyszy temu twórczy rozwój Waszej osobowości, tak znamienne dla młodego wieku: radość i optymizm oraz życzliwość przyjaciół i wszystkich ludzi spotykanych przez Was w codziennym życiu.
Wyniki konkursu literackiego
W drugim półroczu odbył się w naszej szkole konkurs pod hasłem „Ja też mogę być twórcą baśni”. Był on skierowany do uczniów klas IV – VI, a jego przedmiotem było napisanie baśni.
Mamy wielką przyjemność ogłosić wyniki tego konkursu.
I miejsce
Izabela Czarnik, klasa VI c - „Zaczarowany pierścionek”
II miejsce
Amelia Kania, klasa VI b - „ Baśń o dwóch braciach”
Antonina Oliwa, klasa IV b - „Błękitne skrzypce”
III miejsce
Piotr Złotek, klasa IV a – „Baśń o Ślimaku Bobie”
Wyróżnienie
Piotr Łukaszek, klasa IV b – „Baśń o Osiedlowym Kapturku”
Młodym twórcom serdecznie gratulujemy.
Elżbieta Lalik
Elżbieta Kasiarz
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019
XXXV Międzynarodowy Konkurs Literacki |
Julia Jamrozik kl. IIIa– laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń
Anna Żybura kl.IIIa - laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” oraz laureatka ogólnopolskiego konkursu poetyckiego „Ja i Świat” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń
Zuzanna Rykała kl.IIIa - laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” oraz bardzo dobry wynik w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń
Natalia Złotek kl.IIIa– laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń
Sebastian Ficek kl.IIa– wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny” - opiekun J.Gątarska
Uczestnicy II Gminnego Konkursu Ortograficznego z Języka Angielskiego "THE MASTER OF SPELLING" I miejsce - Zuzanna Drozd III miejsce - Faustyna Brzostowska VI miejsce - Klaudia Kucab |
Osiągnięcia matematyczne w roku szkolnym 2017/18
Jakub Łącki kl. VI b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Logiczne Myślenie'' opiekun Maria Gałek
Bartosz Krzysik kl. II ag - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Logiczne Myślenie'' opiekun Maria Gałek
Franciszek Midura kl. VI b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny'' opiekun Maria Gałek
Izabela Czarnik kl. IV c- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny'' opiekun Monika Pytko
Amelia Dąbrowiecka kl. IV a - I miejsce w Gminnym Konkursie dla kl IV "Zostań Mistrzem Arytmetyki'' opiekun Anna Stolarska
Karolina Stefanowicz kl. IV a- III miejsce w Gminnym Konkursie dla kl IV "Zostań Mistrzem Arytmetyki'' opiekun Anna Stolarska
Olimpijczycy Szkoła Podstawowa Faustyna Brzostowska kl. V a – Laureatka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak Katarzyna Biela kl. VII b – Laureatka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak Bartosz Szpakowski, kl. VII a- Finalista wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak Maciej Złotek, kl. V a - Finalista wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak Gimnazjum Hubert Bober, kl. III b- laureat wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Maria Winiarska Michał Oliwa, kl. III a – laureat wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak Julia Motyka, kl. III a – Finalistka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak Weronika Stawarz, kl. II a- Finalistka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Jadwiga Skoczylas Kacper Ziobro, kl. III a – Finalista wojewódzkiego konkursu z geografii, opiekun Teresa Fąfara Magdalena Noga, kl. III a – Finalistka wojewódzkiego konkursu z geografii, opiekun Teresa Fąfara Emilia Tobiasz, kl. III a - Finalistka wojewódzkiego konkursu z geografii, opiekun Teresa Fąfara |
Wzorowi uczniowie w pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018. GRATULUJEMY!!! |
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017
Wzorowi uczniowie w roku szkolnym 2016/2017. GRATULUJEMY!!! |
Ogólnopolski konkurs recytatorski "Recytatorskie poszukiwania". |
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny 2017 dla szkół podstawowych |
Trzecie miejsce zdobył: Wojciech Bednarczyk natomiast miejsce ósme zajął: Michał Lalik GRATULACJE! |
W miesiącu styczniu uczniowie III-VI wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych. Uczeń klasy III - Bartosz Gandawski zdobył tytuł laureata. Serdecznie GRATULUJEMY! |
||
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny 2016 dla szkół podstawowych |
Czwarte miejsce zdobył: Wojciech Bednarczyk natomiast miejsce szóste zajął: Bartosz Krzysik GRATULACJE! |
||
Uczniowie wzorowi w pierwszym półroczu roku szkolnego 2015/2016 |
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015.
Uczniowie wzorowi w roku szkolnym 2014/2015 |
Konkurs przedmiotowy z historii |
Konkurs przedmiotowy z przyrody |
Uczniowie wzorowi w pierwszym półroczu roku szkolnego 2014/2015. |
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Czudcu odnoszą szczególnie zadowalające efekty w uczeniu się języka niemieckiego.
Każdego roku kilkunastu Uczniów uczestniczy w konkursie Języka Niemieckiego, organizowanym przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.
Rokrocznie nasi Uczniowie uzyskują tytuły Laureatów i Finalistów tego Konkursu.
Uczniowie przygotowują się do Konkursu uczestnicząc w dodatkowych zajęciach rozwijających ich wiedzę i umiejętności, prowadzonych przez Panią mgr Lidię Pasternak.
W tym roku szkolnym do II etapu Konkursu zakwalifikowało się aż 10 Uczniów klas szóstych:
1. Magdalena Noga
2. Szymon Musiałek
3. Kacper Ziobro
4. Lidia Ziobro
5. Kinga Nieroda
6. Aleksandra Szlachta
7. Katarzyna Dudek
8. Emilia Sudacka
9. Martyna Materna
10. Łukasz Iskrzycki
Do III, wojewódzkiego etapu Konkursu zakwalifikowane zostały dwie nasze Uczennice:
1. Magdalena Noga | 2. Lidia Ziobro |
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014.
<
Uczniowie wzorowi w roku szkolnym 2013/2014 |
|