Dzień życzliwości i pozdrowień

Utworzono dnia 22.11.2023

Koordynatorzy SzPZ wraz z uczniami klasy 3b i 3c w dniu 21 listopada przygotowali akcję mającą na celu uwrażliwienie  na wzajemną życzliwość i wzbudzanie pozytywnych emocji.
Tego dnia dzieci z klas 1-3 i przedszkolaki za kulturalne powitanie otrzymywały  kolorowe naklejki serduszka. W klasach odbyły się wybory Królowej i Króla Życzliwości, którzy otrzymali korony i szarfy. Zostały przeprowadzone również pogadanki na temat odpowiedniego - miłego zachowania na podstawie kalendarza z dobrymi uczynkami.
Dzieci odwiedziły także swoich starszych kolegów, nauczycieli i innych pracowników szkoły, grzecznie się witały i wręczały serduszka z pozytywnymi myślami. Mieliśmy w planie pozdrowić również mieszkańców Czudca, wręczając kartki z optymistycznymi cytatami sławnych ludzi, ale nie pozwoliła nam na to pogoda.
Mamy nadzieję, że życzliwość pozostanie z nami na dłużej!

:)

Utworzono dnia 22.11.2023, 19:16

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.