PROJEKT "OCALIMY ŚWIAT" CZ.1

Utworzono dnia 04.12.2023

W piątek 1.12. klasa 5 c spotkała się z p. Stanisławem Musiałkiem — pszczelarzem, który ponad 40 lat zajmuje się pszczelarstwem. Tym sposobem uczniowie rozpoczęli realizację we współpracy z Biblioteką Szkolną projektu ekologiczneg"Ocalimy świat". Pan Stanisław opowiedział o swojej pasji, o znaczeniu pszczół w przyrodzie, o ich życiu, o pszczelich produktach, które używamy na co dzień. Przyniósł wiele ciekawych materiałów, narządzi pszczelarskich. Uczniowie w podziękowaniu przygotowali obrazek z motywem pszczoły. Spotkanie było bardzo ciekawe, pełne interesujących informacji, na koniec otrzymaliśmy słodki upominek. Dziękujemy panu Stanisławowi i jego rodzinie za przygotowanie zajęć. Na pewno będziemy zwracać większą uwagę na pszczoły - bardzo pożyteczne owady.

:)

Utworzono dnia 04.12.2023, 22:49

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.