Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019.

I miejsce w VI Gminnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Nagroda Wójta

za osiągnięcia w dziedzinie kultury

i twórczości artystycznej

dla klasy VII a.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018.

Kolejna uczennica naszej szkoły osiągnęła wielki sukces. Dominika Borys z klasy III a gimnazjum została LAUREATKĄ 14. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Ja i świat”. Konkurs zorganizowany pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty miał na celu m.in. rozwijanie wyobraźni twórczej, zdolności i zainteresowań poetyckich wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie młodym autorom możliwości zaprezentowania swoich prób literackich szerszemu gronu odbiorców, a także kształtowanie poprawności języka ojczystego. Gratulujemy Dominice i życzymy kolejnych sukcesów! Opiekę artystyczną nad uczennica sprawowała p. Anna Oliwińska-Wacko.

Uczniowie klasy I c -Jakub Wolański i IV b -Zuzanna Gilewska zdobyli w konkursie "Moja Ekoroślinka" pierwsze i drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Konkurs plastyczny był organizaowany przez Zespół Szkół w Pstrągowej i Gminę Czudec.

Uczniowie klasy I c zdobyli II miejsce w konkursie "Eco-Wyprawki-Zabawki" w kategorii praca zespołowa. Dzieci wygrały dwugodzinny wstęp do Centrum Zabaw Fantazja oraz inne nagrody rzeczowe. Praca konkursowa została zaprezentowana na wystawie "Mali ekolodzy - wielka sprawa" podczas eventu "Dzień Ziemi". Brawo!

15 maja br. troje uczniów z naszej szkoły – Natalia Miazga, Jakub Stolarski oraz Magdalena Zimny – brało udział w Podkarpackim Wiosennym Spotkaniu z Poezją i Piosenką „Pamiętajcie o ogrodach”. Był to wojewódzki konkurs recytatorski, w którym uczestniczyło ponad 30 młodych wykonawców ze szkół średnich i gimnazjalnych z terenu Podkarpacia. Miejscem konkursowych zmagań była Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale.
Uczennica kl. II a gimnazjum Magdalena Zimny zdobyła wyróżnienie za recytację wiersza Stanisławy Kopiec „Jesienne objawienie”. Gratulujemy!
Konkurs zorganizowany został przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale. Do udziału w konkursie przygotowała uczniów p. Anna Oliwińska-Wacko.

Uczennica klasy VII a Dominika Szela została laureatką XI edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Młodych „Kiedy myślę Ojczyzna…”. Konkurs odbywał się pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i zorganizowany został w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.
Nagrodzony wiersz nosi tytuł „Ojczyzna”, a do udziału w konkursie przygotowała Dominikę Pani Anna Oliwińska-Wacko.

Gratulujemy zwycięstwa  Hubertowi Maternie i Aleksandrze Szlachcie z kl.III gimnazjum w konkursie fotograficznym pt."Mój krajobraz współtworzę i chronię." organizowanym pod honorowym patronatem Kurator Oświaty.

Uczennica Wiktoria Stachura i Magdalena Gąsior z klasy VIa zajęły I miejsce w Podkarpackim Konkursie Literatura i Dzieci "Dzień bez komputera" w kategorii inscenizacja. Ponadto Wiktoria zdobyła III miejsce w tym konkursie w kategorii piosenka.

Brawo!

Uczniowie klasy IIIa zdobyli I miejsce w Podkarpackim Konkursie Literatura i Dzieci "Dzień bez komputera". Dzieci do konkursu przygotowywały Panie T.Mikuszewska-Tomoń oraz A.Czarnik. Laureaci Konkursu zostali zaproszeni na Galę Laureatów", która odbędzie się 14.12.2017r. w sali widowiskowej WDK w Rzeszowie.

Serdecznie Gratulujemy!

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017.

Ogólnopolski konkurs

recytatorski

"Recytatorskie poszukiwania".

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016.

Z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego wraz z Instytutem Prymasowskim z Warszawy zorganizowało ogólnopolski konkurs recytatorski „Poetyckie poszukiwania”.

W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas 5-6 szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W recytacjach dzieci przypominały losy polskiego narodu, państwa i Kościoła.

W dniach 5-6 marca w Leżajsku odbyły się pierwsze eliminacje. Spośród uczestników z całej
Polski wyłoniono 6 najlepszych recytatorów ze szkół podstawowych i 5 z gimnazjów.

Wśród nagrodzonych znalazły się 2 uczennice z naszej szkoły: Julia Sanecka z 6a i Jadwiga Gąsior z 5a. Julka ponadto zdobyła nagrodę specjalną Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Prymasowskich.

11 marca 2016 r. w Warszawie w teatrze „Kamienica” odbył się finał konkursu. Jury pod przewodnictwem dyrektora teatru, Emiliana Kamińskiego, wyłoniło najlepszych.

I miejsce w finale zdobyła Julia Sanecka, zaś II miejsce Jadwiga Gąsior.

Jest to ogromny sukces uczennic naszej szkoły.

Uczennice oprócz kwiatów i upominków rzeczowych, w nagrodę oglądały makietę przedstawiającą Warszawę sprzed II wojny światowej i zwiedzały Pałac Prezydencki.

Serdecznie gratuluję

Justyna Stachura

Podkarpacki Konkurs

"Literatura i Dzieci. Podróże małe i duże."

druga grupa wiekowa

kategoria -piosenka

III Gminny Konkurs

pieśni patriotycznych

Konkurs piosenki

i wiersza obcojęzycznego.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015.

"Literatura i Dzieci. Czasem słońce, czasem deszcz."

szkoła podstawowa Czudec - literatura i dzieci szkoła podstawowa Czudec - literatura i dzieci

w drugiej grupie wiekowej

- pierwsza grupa wiekowa

Szkola Podstawowa Czudec

- druga grupa wiekowa

II Gminny Konkurs

pieśni patriotycznych

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014.

Podkarpacki Konkurs

"Literatura i Dzieci. Najbliżsi."

Szkola Podstawowa Czudec

w drugiej grupie wiekowej

wyróżnienie

Gminny Konkurs Plastyczny

"Tradycyjne stroiki i ozdoby choinkowe"

Protokół komisji oceniającej prace nadesłane na konkurs.

I Gminny Konkurs

historyczno- muzyczny

pt. "Najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne"

Gminny Konkurs Plastyczny

"Kwiatem malowane"

Protokół komisji oceniającej prace nadesłane na konkurs.