Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 
 
 

Wzorowi uczniowie

w roku szkolnym

2017/2018.

 GRATULUJEMY!!! 

 
 
 
 
 Osiągnięcia uczniów z edukacji wczesnoszkolej. 

 

Julia Jamrozik kl. IIIa– laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń

Anna Żybura kl.IIIa - laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” oraz laureatka ogólnopolskiego konkursu poetyckiego „Ja i Świat” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń

Zuzanna Rykała kl.IIIa - laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” oraz bardzo dobry wynik w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń

Natalia Złotek kl.IIIa– laureatka ogólnopolskiego konkursu „Logiczne myślenie” - opiekun T.Mikuszewska-Tomoń

Sebastian Ficek kl.IIa– wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny” - opiekun J.Gątarska

 

Uczestnicy II Gminnego Konkursu Ortograficznego

z Języka Angielskiego

 "THE MASTER OF SPELLING" 

I miejsce - Zuzanna Drozd

III miejsce - Faustyna Brzostowska

VI miejsce - Klaudia Kucab

 

Osiągnięcia matematyczne w roku szkolnym 2017/18

Jakub Łącki kl. VI b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Logiczne Myślenie'' opiekun Maria Gałek

Bartosz Krzysik kl. II ag - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Logiczne Myślenie'' opiekun Maria Gałek

Franciszek Midura kl. VI b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny'' opiekun Maria Gałek

Izabela Czarnik kl. IV c- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny'' opiekun Monika Pytko

Amelia Dąbrowiecka kl. IV a - I miejsce w Gminnym Konkursie dla kl IV "Zostań Mistrzem Arytmetyki'' opiekun Anna Stolarska

Karolina Stefanowicz kl. IV a- III miejsce w Gminnym Konkursie dla kl IV "Zostań Mistrzem Arytmetyki'' opiekun Anna Stolarska

Z radością informujemy, że reprezentanci naszej szkoły – Faustyna Brzostowska (Va) oraz Franciszek Midura (VIb), Jakub Łącki (VIb), Dawid Kasiarz (VIa) – zajęli  I miejsce  w Gminnym Międzyszkolnym Konkursie OMNIBUS.
 
Cieszymy się bardzo i gratulujemy!

Olimpijczycy

 Szkoła Podstawowa 

Faustyna Brzostowska kl. V a – Laureatka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak

Katarzyna Biela kl. VII b – Laureatka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak

Bartosz Szpakowski, kl. VII a- Finalista wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak

Maciej Złotek, kl. V a - Finalista wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak

 Gimnazjum 

Hubert Bober, kl. III b- laureat wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Maria Winiarska

Michał Oliwa, kl. III a – laureat wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak

Julia Motyka, kl. III a – Finalistka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Justyna Trzeciak

Weronika Stawarz, kl. II a- Finalistka wojewódzkiego konkursu z historii, opiekun Jadwiga Skoczylas

Kacper Ziobro, kl. III a – Finalista wojewódzkiego konkursu z geografii, opiekun Teresa Fąfara

Magdalena Noga, kl. III a – Finalistka wojewódzkiego konkursu z geografii, opiekun Teresa Fąfara

Emilia Tobiasz, kl. III a - Finalistka wojewódzkiego konkursu z geografii, opiekun Teresa Fąfara

Wzorowi uczniowie

w pierwszym

półroczu

roku szkolnego

2017/2018.

 GRATULUJEMY!!! 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Wzorowi uczniowie

w roku szkolnym

2016/2017.

 GRATULUJEMY!!! 

Ogólnopolski konkurs

recytatorski

"Recytatorskie poszukiwania".

 

Międzyszkolny

Konkurs

Informatyczny

2017

dla szkół podstawowych

Trzecie miejsce zdobył:

Wojciech Bednarczyk

natomiast miejsce

ósme zajął:

Michał Lalik

 GRATULACJE! 

W tym roku szkolnym uczniowie klas II-VI kolejny raz wzięli udział

w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach osiągnęli:

I kategoria - Żaczek - kl.II

Rykała Zuzanna - 71,25 pkt - bardzo dobry wynik

II kategoria - Maluch - kl.III

Czarnik Izabela - 67,50 pkt - najwyższy wynik w szkole

Gandawski Bartosz 65 pkt

Wolański Patryk - 56,25 pkt

Górka Szymon 55 pkt

II kategoria - Maluch  - kl. IV

Brzostowska Faustyna 63,75 pkt

III kategoria kl. V

Midura Franciszek - 105 pkt - wyróżnienie

Łącki Jakub - 87,50 pkt

Moskwa Julia 62,50 pkt

 

III kategoria - Beniamin - kl. VI

Matuszewski Konrad - 88,75 pkt

Rogoz Olga 75 pkt

GRATULUJEMY!

We wtorek, 11.04.2017r., w Zespole Szkół im. Jana Pawła w Babicy odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Czytam, więc jestem”. Pytania konkursowe dotyczyły znajomości „Baśni” Hansa Christiana Andersena. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klas czwartych. Drugie miejsce wywalczyła uczennica klasy IVa- Faustyna Brzostowska, a trzecie miejsce przypadło uczennicy klasy IVb- Sylwii Saneckiej. W czołówce znalazła się również druga uczennica klasy IVb- Oliwia Jacek. Wszystkim dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

  
 

 

W miesiącu styczniu uczniowie III-VI

wzięli udział

w Ogólnopolskiej Olimpiadzie

Zadań Logicznych.

Uczeń klasy III - Bartosz Gandawski

zdobył tytuł laureata.

Serdecznie GRATULUJEMY!

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

W dniu 23 czerwca uczennica klasy VI naszej Szkoły, Julia Sanecka, odebrała nagrodę w kategorii "Najzdolniejsza młodzież powiatu strzyżowskiego". Nagrodę dla Julii wręczył Wójt Gminy Czudec - pan Sanisław Gierlak, w obecności Starosty Strzyżowskiego - pana Roberta Godka, Wicestarosty Strzyżowskiego - pana Jana Stodolaka, Sekretarza Powiatu - pana Jacka Boho, Przewodniczącego Rady Powiatu - pana Marka Jurzysty, Dyrektora Szkoły Podstawowej im. kard. St. Wyszyńskiego w Czudcu oraz Rodziców uczennicy.

Międzyszkolny

Konkurs

Informatyczny

2016

dla szkół podstawowych

Czwarte miejsce zdobył:

Wojciech Bednarczyk

natomiast miejsce szóste zajął:

Bartosz Krzysik

 GRATULACJE! 

Uczniowie wzorowi

w pierwszym półroczu

roku szkolnego

2015/2016

    szkoła podstawowa czudec - osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015.

Uczniowie wzorowi

w roku szkolnym

2014/2015

Konkurs

przedmiotowy

z historii

Konkurs

przedmiotowy

z przyrody

Uczniowie wzorowi

w pierwszym półroczu

roku szkolnego 2014/2015.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Czudcu odnoszą szczególnie zadowalające efekty w uczeniu się języka niemieckiego.

Każdego roku kilkunastu Uczniów uczestniczy w konkursie Języka Niemieckiego, organizowanym przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.

Rokrocznie nasi Uczniowie uzyskują tytuły Laureatów i Finalistów tego Konkursu.

Uczniowie przygotowują się do Konkursu uczestnicząc w dodatkowych zajęciach rozwijających ich wiedzę i umiejętności, prowadzonych przez Panią mgr Lidię Pasternak.

W tym roku szkolnym do II etapu Konkursu zakwalifikowało się aż 10 Uczniów klas szóstych:

1. Magdalena Noga

2. Szymon Musiałek

3. Kacper Ziobro

4. Lidia Ziobro

5. Kinga Nieroda

6. Aleksandra Szlachta

7. Katarzyna Dudek

8. Emilia Sudacka

9. Martyna Materna

10. Łukasz Iskrzycki

 

Do III, wojewódzkiego etapu Konkursu zakwalifikowane zostały dwie nasze Uczennice:

1. Magdalena Noga  2. Lidia Ziobro 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014.

 

Uczniowie wzorowi

w roku szkolnym

2013/2014

Ogólnopolska Olimpiada

z matematyki

PIONIER 2013

Konkurs

przedmiotowy

z przyrody

Etap szkolny:

Noga Magdalena,

Dudek Katarzyna,

Ziobro Lidia

Etap wojewódzki:

Ziobro Lidia

- LAUREATKA konkursu

Międzynarodowy konkurs

z matematyki

"Kangur Matematyczny"

Wyróżnienia zdobyli:

Bartosz Krzysik

Ziobro Kacper

Froń Krzysztof

Regionalny konkurs

dla szkół podstawowych

"Informatyka 2014"

Czwarte miejsce zdobyła:

Rita Stawarz

natomiast miejsce siódme zajął:

Marcin Górka

 

Wojowódzki

konkurs

z języka

niemieckiego.

 

  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner