Akcja - Marszobieg

Marszobiegiem przywitaliśmy WIOSNĘ!

Wyzwanie Witamy wiosnę- ruch to zdrowie! podjęły klasy: 1a, 1c, 2a, 2b, 3b i 3c oraz uczniowie z klas starszych: Julia Kozyra z klasy 7a, Przemek Moskwa z klasy 4b oraz Tomasz Masełek z klasy 6a.

Brawo !!!

Klasy młodsze oraz uczestnicy z klas 4-8 otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy.

Bardzo żałujemy, że tak mała liczba uczniów z klas starszych podjęła wyzwanie. Zachęcamy do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Pamiętajcie ruch to zdrowie- zwłaszcza w dobie pandemii, gdy spędzamy tak dużo czasu przy komputerach!

koordynatorzy SzPZ

------------------------ OGŁOSZENIA ---------------------------

Nadchodzi Wiosna!

Koordynatorzy SzPZ proponują podjęcie wyzwania w dniach 15-19 marca 2021roku pod hasłem:

Witamy wiosnę - ruch to zdrowie!

Zachęcamy do aktywności fizycznej klasy 1-3 w formie marszu lub marszobiegu połączonego z liczeniem kroków. Prosimy o przekazanie informacji o wyniku klasy koordynatorom SzPZ.

Klasy, które podejmą wyzwanie otrzymają pamiątkowe medale.

Życzymy dużej liczby kroków!

---------------------------------------------------------------

Nadchodzi Wiosna!

Witamy wiosnę - ruch to zdrowie!

Klasy, które podejmą wyzwanie otrzymają pamiątkowe medale.

Życzymy dużej liczby kroków!