Informacja o konkursie WIELKANOCNYM

Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej zaprasza do wzięcia udziału w X Międzynarodowym Konkursie plastycznym "Wesołego Alleluja". Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych, uczniów/wychowanków szkół podstawowych i placówek oświatowych z krajów Europy i świata. Przyjmujemy (kartki A5) prace wykonane indywidualnie i samodzielnie (maksymalnie 10 prac z placówki).
Oceniamy w 3 grupach wiekowych: grupa 1 - dzieci przedszkolne; grupa 2 – klasy I – III; grupa 3 – klasy IV – VIII. Technika wykonania – dowolna. Prace z dołączoną informacją o wykonawcy, tj. imię, nazwisko, klasa, wiek, szkoła (nie opisywać na pracy) należy dostarczyć do dnia 12 kwietnia 2022 r. do sekretariatu szkoły.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. W załączeniu regulamin konkursu i pozostałe informacje.